Úspešné leto tenistov TKM a hráčov našej akadémie Happy tennis. Všetkým srdečne gratulujeme! 🏆🥇🥈🥉🎾💪
Miloš Karol hral medzinárodné juniorské turnaje ITF, v Žiline na ITF G 4 sa prebojoval medzi 8 najlepších, v Slovenskej Lupči na ITF G5 do semifinále dvojhry aj štvorhry. Medzi juniormi na turnajoch kategórie A bol v semi v Nitre. Darilo sa mu aj medzi mužmi, v Nitre vyhral štvorhru na turnaji mužov kategórie A. S družstvom dorastencov STU Bratislava, kde hosťoval, získal 🥈na MSR družstiev.
Yannik Rogulski vyhral štvorhru na turnaji C starších žiakov v Topoľčanoch.
-Sofia Kyjaci na turnajoch dievčat do 10 rokov skončila dvakrát 2. a dvakrát 3.
Anetka Polačiková vyhrala dvojhru na turnaji v Trnave kat. D, bola vo finále štvorhry v Bratislave kat.C. A s družstvom mladších žiačok Kúpele Piešťany , kde hosťovala, získala 🥈na MSR družstiev.
-Veľmi úspešné boli v lete aj sestry Ema a Terka Baraniakové, keď medzi dorastenkami vyhrali spolu štvorhru na B turnaji v Žiline, 2. miesto na B turnaji v Ružomberku a 3. miesto na A turnaji v Nitre s na B turnajoch v Piešťanoch a Bratislave.
Ema Baraniaková vo dvojhre vyhrala 2 turnaje B v Piešťanoch a Žiline, dvakrát bola 2. na turnajoch B v Ružomberku a Bratislave a na turnaji A v Nitre bola 3.

Kategorien: Allgemein